Wykaz e-mail MOPS


Ilona Leś
Kierownik MOPS
Imię:
Ilona
Nazwisko:
Leś
Email:
iles@mops.slawkow.pl
Telefon:
0-32 260 82 28
Opis:
Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sławkowie
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Justyna Kuc
Główny Księgowy
Imię:
Justyna
Nazwisko:
Kuc
Email:
jkuc@mops.slawkow.pl
Telefon:
32 260 82 28
Fax:
32260 82 28
Opis:

Zespół Finansowo - Księgowy

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Agnieszka Szczypciak
Księgowa
Imię:
Agnieszka
Nazwisko:
Szczypciak
Tytuł:
Referent
Email:
aszczypciak@mops.slawkow.pl
Telefon:
0-32 2608228
Fax:
0-32 2608228
Opis:
Zespół Obsługi Administracyjnej
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Gabriela Trzcionkowska
Starszy Inspektor
Imię:
Gabriela
Nazwisko:
Trzcionkowska
Email:
gtrzcionkowska@mops.slawkow.pl
Telefon:
32 260 82 28
Fax:
32 260 82 28
Opis:
Zespół Finansowo - Ksiegowy
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Katarzyna Strózik
Starszy Inspektor
Imię:
Katarzyna
Nazwisko:
Strózik
Email:
kstrozik@mops.slawkow.pl
Telefon:
32 260 82 28
Fax:
32 260 82 28
Opis:
Zespół Obsługi Administracyjnej
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Katarzyna Kondek
Inspektor
Imię:
Katarzyna
Nazwisko:
Kondek
Email:
kkondek@mops.slawkow.pl
Telefon:
32 260 82 28
Fax:
32 260 82 28
Opis:
Zespół Świadczeń
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Edyta Ludwikowska
Inspektor
Imię:
Edyta
Nazwisko:
Ludwikowska
Email:
eludwikowska@mops.slawkow.pl
Telefon:
32 260 82 28
Fax:
32 260 82 28
Opis:
Zespół Świadczeń
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Beata
Nazwisko:
Kondla
Tytuł:
Starszy referent
Email:
bkondla@mops.slawkow.pl
Telefon:
0-32 2608228
Fax:
0-32 2608228
Opis:
Zespół Świadczeń
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Katarzyna Kryszak
Starszy specjalista pracy socjalnej- koordynator
Imię:
Katarzyna
Nazwisko:
Kryszak
Email:
kkryszak@mops.slawkow.pl
Telefon:
32 260 82 28
Fax:
32 260 82 28
Opis:
Zespół Pomocy Środowiskowej
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Aneta Jasica
Pracownik socjalny
Imię:
Aneta
Nazwisko:
Jasica
Tytuł:
Asystent Rodziny
Email:
mops@mops.slawkow.pl
Telefon:
0-32 2608228
Fax:
0-32 2608228
Opis:
Zespół Pomocy Środowiskowej
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów: 26 Numer strony: 1  2  3  
Informacja wytworzona przez:
Katarzyna Strózik
email: kstrozik@mops.slawkow.pl tel.:322608228 fax: 322608228
, w dniu:  20‑01‑2013 17:52:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Ewa Niewiara
email: eniewiara@mops.slawkow.pl tel.:322608228 fax: 322608228
, w dniu:  01‑01‑1970 01:00:00
Data ostatniej aktualizacji:
11‑07‑2024 10:11:35
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive